3.0SMCJ75A
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
3.0SMCJ75A
JLCPCB Part #
C3719069
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 121V 1uA 24.8A 3kW 75V 83.3V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS