3.0SMCJ17CA
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
3.0SMCJ17CA
JLCPCB Part #
C3718248
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 106.6A 17V 18.9V 1uA 27.6V 3kW Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS