FBU321611T-310Y-S
Extended
- Manufacturer
- CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
- MFR.Part #
- FBU321611T-310Y-S
- JLCPCB Part #
- C3716686
- Package
- 1206
- Description
- 1 31Ω@100MHz 6mΩ 1206 Ferrite Beads ROHS