FB100505T-400Y-S
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
FB100505T-400Y-S
JLCPCB Part #
C3716658
Package
0402
Description
1 200mΩ 40Ω@100MHz 0402 Ferrite Beads ROHS