FBH100505T-330Y-S
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
FBH100505T-330Y-S
JLCPCB Part #
C3716464
Package
0402
Description
1 33Ω@100MHz 40mΩ 0402 Ferrite Beads ROHS