EKY-101ELL221MK25S
MFR.Part #
EKY-101ELL221MK25S
JLCPCB Part #
C431638
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
1.25A@100kHz 10000hrs@105℃ 100V 12.5mm 220uF 25mm 47mΩ@100kHz 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS