3.0SMI120CA
MFR.Part #
3.0SMI120CA
JLCPCB Part #
C3715582
Description
-55℃~+150℃ 1 120V 133V 15.5A 193V 3kW 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS