3.0SMI75CA
MFR.Part #
3.0SMI75CA
JLCPCB Part #
C3715417
Description
-55℃~+150℃ 1 121V 24.8A 3kW 5uA 75V 83.3V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS