3.0SMI24CA
MFR.Part #
3.0SMI24CA
JLCPCB Part #
C3714853
Description
-55℃~+150℃ 1 24V 26.7V 38.9V 3kW 5uA 77.1A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS