3.0SMI12A
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
3.0SMI12A
JLCPCB Part #
C3714512
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 12V 13.3V 150.8A 19.9V 3kW 5uA TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS