SMDA12C-4
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
SMDA12C-4
JLCPCB Part #
C3714287
Description
12V 13.3V 19V 1A@8/20us 300W TVS SO-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS