ESD24VL1B-02LRHE6327
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
ESD24VL1B-02LRHE6327
JLCPCB Part #
C3713260
Package
TSLP-2
Description
1A@8/20us 24.3V 24V 55V Bidirectional TVS TSLP-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS