SMDA15C-5
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
SMDA15C-5
JLCPCB Part #
C3711724
Package
SO-8
Description
15V 16.7V 1A 24V 300W TVS SO-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS