ESD5V3U1U02LRHE6327XTSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
ESD5V3U1U02LRHE6327XTSA1
JLCPCB Part #
C3709443
Package
TSLP-2
Description
-55℃~+125℃ 0.4pF 28V 3A@8/20us 5.3V 6V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS TSLP-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS