3.0SMI100A
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
3.0SMI100A
JLCPCB Part #
C3707795
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 100V 111V 162V 18.5A 3kW 5uA TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS