3.0SMI45CA
MFR.Part #
3.0SMI45CA
JLCPCB Part #
C3707275
Description
-55℃~+150℃ 1 3kW 41.3A 45V 50V 5uA 72.7V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS