3.0SMI8.5CA
MFR.Part #
3.0SMI8.5CA
JLCPCB Part #
C3706605
Description
-55℃~+150℃ 1 14.4V 208.3A 3kW 50uA 8.5V 9.44V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS