ESD5V3S1U02LRHE6327XTSA1
Extended
- Manufacturer
- Infineon Technologies
- MFR.Part #
- ESD5V3S1U02LRHE6327XTSA1
- JLCPCB Part #
- C3706387
- Package
- SOD-882
- Description
- -55℃~+125℃ 1 100nA 11V 35pF 5.3V 5.5A@8/20us 5.7V 66W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-882 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS