SMDA12C-4-2
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
SMDA12C-4-2
JLCPCB Part #
C3704717
Description
12V 13.3V 19V 1A 300W Bidirectional TVS SO-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS