ESD5V3S1B-02LS E6327
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
ESD5V3S1B-02LS E6327
JLCPCB Part #
C3701824
Package
0201
Description
-40℃~+125℃ 1 100nA 17pF 26V 5.3V 5A@8/20us 6V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS 0201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS