ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1
JLCPCB Part #
C3701365
Package
TSLP-3
Description
-40℃~+125℃ 0.4pF 15V 2 3A@8/20us 5.3V 50nA 6V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional TSLP-3 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS