1.5SMC110A-F1-0000
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
1.5SMC110A-F1-0000
JLCPCB Part #
C3700935
Package
DO-214AB(SMC)
Description
1.5kW 104.5V 152V 9.87A 94V TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS