3.0SMI70A
MFR.Part #
3.0SMI70A
JLCPCB Part #
C3698809
Description
-55℃~+150℃ 1 113V 26.5A 3kW 5uA 70V 77.8V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS