ESD5V3S1B-02LRHE6327
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
ESD5V3S1B-02LRHE6327
JLCPCB Part #
C3698599
Package
SOD-882
Description
-55℃~+125℃ 1 100nA 17.5pF 26V 5.3V 5A@8/20us 6V 80W@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SOD-882 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS