RDE5C2A102J0M1H03A
MFR.Part #
RDE5C2A102J0M1H03A
JLCPCB Part #
C3693884
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 1nF C0G ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS