RCE5C1H123J1M1H03A
MFR.Part #
RCE5C1H123J1M1H03A
JLCPCB Part #
C3691536
Package
Plugin,P=5mm
Description
12nF 50V C0G ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS