RDER71H474K1K1H03B
MFR.Part #
RDER71H474K1K1H03B
JLCPCB Part #
C3691489
Package
Plugin,P=5mm
Description
470nF 50V X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS