MAX6401BS28-T
MFR.Part #
MAX6401BS28-T
JLCPCB Part #
C3688692
Package
UCSP-4(1x1)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 100ms 1V~5.5V 2.8V Active High Push-pull Voltage monitor UCSP-4(1x1) Supervisor and Reset ICs