MAX6381XR39D2
MFR.Part #
MAX6381XR39D2
JLCPCB Part #
C3688455
Package
SC-70-3
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1V~5.5V 20ms 3.9V Active Low No No Push-pull Voltage Monitor SC-70-3 Supervisor and Reset ICs