MAX6382XR43D2
MFR.Part #
MAX6382XR43D2
JLCPCB Part #
C3688278
Package
SC-70-3
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.12s 1V~5.5V 4.3V Active High No No Push-pull Voltage Monitor SC-70-3 Supervisor and Reset ICs