MAX6381XR27D3
MFR.Part #
MAX6381XR27D3
JLCPCB Part #
C3688174
Package
SC-70-3
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.12s 1V~5.5V 2.7V Active Low No No Push-pull Voltage Monitor SC-70-3 Supervisor and Reset ICs