MAX6384XS28D2
MFR.Part #
MAX6384XS28D2
JLCPCB Part #
C3687569
Package
SC-70-4
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1V~5.5V 2.8V 20ms Active Low No Push-pull Voltage Monitor Yes SC-70-4 Supervisor and Reset ICs