LP3470IM5X-4.63/NOPB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LP3470IM5X-4.63/NOPB
JLCPCB Part #
C3687509
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 16uA 2ms 4.63V 500mV~5.5V Active Low No No Open Drain Voltage Monitor SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS