MAX6337US16D1+T
MFR.Part #
MAX6337US16D1+T
JLCPCB Part #
C3687251
Package
SOT-143-4
Description
-40℃~+125℃ 1 1.6V 1V~5.5V 1ms Active Low No Open Drain Voltage Monitor Yes SOT-143-4 Supervisor and Reset ICs ROHS