MAX6333UR18D3
MFR.Part #
MAX6333UR18D3
JLCPCB Part #
C3686510
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+125℃ 1 1.8V 100ms 700mV~5.5V Active Low No No Power Supervisor Push-pull SOT-23-3 Supervisor and Reset ICs ROHS