MAX6422US16-T
MFR.Part #
MAX6422US16-T
JLCPCB Part #
C3686173
Package
SOT-23-4
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.575V 1.6V~5V 275us Active High No No Power Supervisor Push-pull SOT-23-4 Supervisor and Reset ICs