MAX6384XS28D1
MFR.Part #
MAX6384XS28D1
JLCPCB Part #
C3684622
Package
SC-70-4
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1V~5.5V 1ms 2.8V Active Low No Power Supervisor Push-pull Yes SC-70-4 Supervisor and Reset ICs