MCS1800GS-25-Z
Extended
Manufacturer
Monolithic Power Systems
MFR.Part #
MCS1800GS-25-Z
JLCPCB Part #
C3684513
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃ 3V~3.6V 55mV/A ±25A SOIC-8 Current Sensors ROHS