MCS1802GS-20-Z
MFR.Part #
MCS1802GS-20-Z
JLCPCB Part #
C3684251
Description
-40℃~+125℃ 0.9mΩ 100kHz 2200Vrms 3V~3.6V 4us 66mV/A Support ±20A SOIC-8 Current Sensors ROHS