TLI4971A075T5E0001XUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
TLI4971A075T5E0001XUMA1
JLCPCB Part #
C3684163
Package
TISON-8
Description
-40℃~+105℃ 0.22mΩ 16mV/A 240kHz 250ns 3.1V~3.5V 3500Vrms 75A Not supported TISON-8 Current Sensors ROHS