MAX6129AEUK33-T
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
MAX6129AEUK33-T
JLCPCB Part #
C3680666
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 174uVrms 3.3V 3.5V~12.6V 40ppm/℃ 4mA 7.25uA Fixed Series ±0.4% SOT-23-5 Voltage Reference