MAX6034BEXR25
MFR.Part #
MAX6034BEXR25
JLCPCB Part #
C3680647
Package
SC-70-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 115uA 1mA 2.5V 2.7V~5.5V 75ppm/℃ Fixed Series ±0.4% SC-70-3 Voltage Reference