LM4050AIM3-2.5+T
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
LM4050AIM3-2.5+T
JLCPCB Part #
C3680610
Description
15mA 2.5V 50ppm/℃ Fixed Parallel ±0.1% SOT-23-3 Voltage Reference ROHS