MAX6034AEXR33-T
MFR.Part #
MAX6034AEXR33-T
JLCPCB Part #
C3680370
Package
SC-70-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 3.3V 3.5V~5.5V 30ppm/℃ 88uVrms Fixed Series ±0.2% SC-70-3 Voltage Reference