MAX6043CAUT25
MFR.Part #
MAX6043CAUT25
JLCPCB Part #
C3680302
Package
SOT-6
Description
-40℃~+125℃ 10mA 12V~40V 2.5V 650uA 65ppm/℃ 7uVrms Fixed Series ±0.5% SOT-6 Voltage Reference