MAX6023EBT45
MFR.Part #
MAX6023EBT45
JLCPCB Part #
C3680196
Package
UCSP-5(1x1.6)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 30ppm/℃ 35uA 4.5V 4.7V~12.6V Fixed Series ±0.2% UCSP-5(1x1.6) Voltage Reference