LM4040DIM3-2.5-T
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
LM4040DIM3-2.5-T
JLCPCB Part #
C3680175
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 150ppm/℃ 15mA 2.5V 35uVrms Fixed Parallel ±1% SOT-23-3 Voltage Reference