LM4050CIX3-2.5-T
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
LM4050CIX3-2.5-T
JLCPCB Part #
C3680088
Package
SC-70-3
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 15mA 2.5V 50ppm/℃ Fixed Parallel ±0.5% SC-70-3 Voltage Reference