MAX6043CAUT10+T
MFR.Part #
MAX6043CAUT10+T
JLCPCB Part #
C3680022
Package
SOT-6
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 10V 10mA 12V~40V 19uVp-p 30uVrms 650uA 65ppm/℃ Fixed Series ±0.5% SOT-6 Voltage Reference ROHS