MAX6035AAUR25
MFR.Part #
MAX6035AAUR25
JLCPCB Part #
C3679988
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 10mA 2.5V 4.4V~33V 95uA Fixed Series ±0.2% SOT-23-3 Voltage Reference